Menu
Blog Roku 2015
pod patronatem

Konkurs zakończył się

Poznaj zwycięzców konkursu i obejrzyj relację z gali

Gala

Twórca Roku 2015

Sponsorzy

Kategorie Konkursu

Blog Roku

Tytuł Bloga Roku 2015 zostanie przyznany jednemu z uczestników konkursu, spośród nominowanych do tytułu bloga roku w poszczególnych kategoriach tematycznych. Wyboru zwycięzcy w kategorii Blog Roku 2015 dokona wspólnie kapituła konkursowa.

Twórca Video Roku

Tytuł Twórcy Video Roku 2015 zostanie przyznany jednemu z uczestników konkursu, nominowanych do tytułu twórcy video roku w poszczególnych kategoriach tematycznych. Wyboru zwycięzcy w kategorii Twórca Video Roku 2015 dokona wspólnie kapituła konkursowa.

Twórca roku

Nagroda główna TWÓRCA ROKU 2015 – grand prix w konkursie, przyznana zostanie jednemu z nominowanych twórców video i blogów. Tytuł otrzyma osoba, która oprócz prowadzenia bloga lub kanału video, posługuje się innymi kanałami social media do komunikacji ze swoimi odbiorcami i robi to skutecznie, nieszablonowo, atrakcyjnie i kreatywnie, budując swoją markę i angażując odbiorców, na najwyższym poziomie.

Tekst Roku

Posiadasz na swoim blogu tekst, który jest wprost uwielbiany przez czytelników? Nie dość, że cieszy się dużą popularnością, to dodatkowo porusza temat istotny społecznie, jest merytoryczny, zachwyca literackim językiem albo budzi nieco kontrowersji? A może rozśmieszył Twoich czytelników i pokochali Ciebie właśnie za ten tekst? W takim przypadku zgłoś go do tej kategorii. Pamiętaj, że możesz zgłosić tylko jeden tekst (wpis na blogu) opublikowany w 2015 roku!

Video Roku

Masz na swoim kanale video opublikowane w 2015 roku, które bije rekordy oglądalności? Oprócz tego, że cieszy się dużą popularnością wśród Twoich widzów, to jeszcze porusza temat istotny społecznie, jest merytoryczne, zachwyca pomysłem, jakością produkcji albo budzi nieco kontrowersji? A może rozśmieszyło Twoich widzów i pokochali Ciebie właśnie za ten film? Zgłoś swój materiał w tej kategorii. Pamiętaj – możesz wybrać tylko jeden film (jedno video na Twoim kanale) opublikowane w 2015 roku!

JURY KONKURSU

Zobacz wszystkich
Nominacje Jurorów

Nagrody

Mały kompakt o sportowym charakterze. Nowa generacja Suzuki Swift ma teraz jeszcze bardziej atrakcyjną stylizację i lepsze osiągi. Dzięki niskiemu zużyciu paliwa i walorom ekologicznym idealnie trafia w potrzeby współczesnego klienta. Nowy Suzuki Swift otrzymał 5 gwiazdek - najwyższą, możliwą ocenę do zdobycia w testach zderzeniowych EuroNCAP (2010), co plasuje go w czołówce najbezpieczniejszych modeli segmentu B.
Voucher dwuosobowy weekendowy
Voucher o wartości 6000 PLN
Voucher o wartości 5000 PLN
słuchawki BeoPlay H2
głośniki BeoPlay A6
3 płatne publikacje w magazynie KUKBUK
Promocja zwycięzcy przez Noizz.pl
Bon o wartości 2000 PLN na zakup farb i chemii
Voucher o wartości 3000 PLN
Wydanie książki przez Wydawnictwo Zielona Sowa
Voucher o wartości 8000 PLN
Zobacz wszystkie

Ostatnio dodane artykuły

Gala Twórców 2015. Zobacz relację!

18 marca w Warszawie odbyła się "Gala Twórców – Blog Roku i Video Roku", gdzie wręczono nagrody największym osobowościom i najbardziej wpływowym postaciom krajowej blogosfery. Gwiazdami wieczoru okazali się Wołodymir Markowicz, autor kanału "Włodek Markowicz" i Wojciech Wawrzak, który na swoim blogu PraKreacja.pl przystępnym językiem tłumaczy zawiłości prawne. Podczas uroczystej gali, prowadzonej przez Marcina Prokopa, przyznano także wyróżnienia m.in. za Tekst Roku, Wideo Roku, a także - po raz pierwszy - w kategoriach "Gaming" czy "Vlog". Zobacz naszą relację!

Zobacz wszystkie

partnerzy konkursu

LIfeTube
Brand24
Akademia Video

Patroni medialni konkursu

BRIEF
Kukbuk
Radio ZET
Noizz
Plejada
Newsweek Polska
Forbes

Zobacz poprzednie edycje