Artykuły:

 • Mamo, tato nie rób siary - jakie zdjęcia dzieci publikować w internecie?

  Kubuś dłubie w nosie, Marysia właśnie zjada mydło - to obrazki, jakimi każdego dnia częstuje nas Facebook. Rodzice zakochani w swoich pociechach publikują ich zdjęcia na potęgę i często bez namysłu. Czy takie fotografie są realnym zagrożeniem dla dziecka? Możliwe. Wydaje się jednak, że w dobie powszechnego ekshibicjonizmu ważniejszy jest przykład, gdzie stawiać granice prywatności i jak o nią dbać. Czytaj całość »

 • Jak piękna blondynka radzi sobie w świecie Greków? Rozmowa z Dorotą Kamińską

  Rzuciła pracę w Polsce i wyjechała do kraju, w którym połowa jej rówieśników jest bezrobotna, równouprawnienie jej zdaniem nie istnieje, a być oplutym to podobno wielki komplement. Dziś Dorota ma w Grecji swoją firmę i właśnie zaczęła pisać książkę o greckich obyczajach. Jak piękna blondynka radzi sobie w świecie Greków, dlaczego warto słuchać greckiej teściowej i co warto zobaczyć w Helladzie opowiada Dorota Kamińska, autorka blogu salatkapogrecku.blog.pl. Czytaj całość »

Zobacz więcej artykułów »

Filmy:

 • Blog Roku podsumowanie 10 lat Konkursu

  Blog Roku podsumowanie 10 lat Konkursu

  Najpopularniejszy Konkurs dla blogerów odbywa się już po raz dziesiąty. We wszystkich edycjach do Konkursu zgłoszono ponad 150 tysięcy blogów, z czego ponad dwieście nagrodzono. Jak się zmieniał Konkurs, jak ewoluowała blogosfera i blogi? Oglądaj »

 • Gosia potrafi rozmawiać ze zwięrzętami

  Gosia potrafi rozmawiać ze zwierzętami

  Czy ludzie mogą rozmawiać ze zwierzętami? O dziewczynie, która to potrafi, piszą media na całym świecie. Ta dziewczyna mieszka w Polsce i pisze o tym bloga. Poznajcie Gosię Zdziechowską, autorkę bloga swiatoczamigoski.blog.pl. Oglądaj »

Zobacz więcej filmów »

Galerie:

Partner Główny:

 • PZU

Sponsorzy:

Patroni medialni konkursu: