Artykuły:

 • Blog Roku 2013 - haloziemia.pl autorstwa Konrada Kruczkowskiego

  - Zawsze chciałem pisać, ale jeszcze niedawno nie miałem nic do powiedzenia – to słowa Konrada Kruczkowskiego, tegorocznego zwycięzcy Konkursu Blog Roku. W tym roku Jury nie obradowało zbyt długo. Jurorzy byli jednomyślni i z niekłamaną radością przyznali Konradowi Kruczkowskiemu najważniejszą nagrodę polskiej blogosfery za blog haloziemia.pl.

 • Wybrano Blog Roku 2013!

  Konrad Kruczkowski, autor bloga www.haloziemia.pl, zwycięzcą konkursu Blog Roku 2013, którego organizatorem jest Onet! Jego blog zgarnął wszystko – wygrał nie tylko nagrodę główną, ale też zwyciężył w swojej kategorii ("Polityka, publicystyka, społeczeństwo") i został wybrany Blogiem Blogerów.

Zobacz więcej »

Filmy:

 • Blog Roku 2013 - relacja z Gali cz. 3

  Blog Roku 2013 - relacja z Gali cz. 3

  Trzecia część relacji z uroczystej Gali, w której poznaliśmy między innymi laureatów Wyróżnień Głównych od Onetu, Bloga Blogerów, Wyróżnienia Główne i nagrodę dla zwycięzcy IX edycji Konkursu. Przeżyjmy to jeszcze raz...

 • Blog Roku 2013 - relacja z Gali cz. 2

  Blog Roku 2013 - relacja z Gali cz. 2

  Druga część relacji z Gali, w której poznaliśmy zwycięzców w kategoriach: Podróże, Blogi nastolatków, Ja i moje życie, oraz laureatów nagród od sponsorów.

Zobacz więcej »

Galerie:

Sponsorzy:

Patroni medialni konkursu: