Artykuły:

 • Od blogerki do najbardziej wpływowej nastolatki na świecie. Historia Malali Yousafzai

  Ta młoda dziewczyna ponad wszystko uwielbia się uczyć. To właśnie miłość do nauki naraziła ją na wielkie niebezpieczeństwo. Tam, gdzie przyszło jej żyć, nie wszyscy pozwalali dziewczynkom chodzić do szkoły. Ona się z tym nie zgadzała. Na prośbę BBC zaczęła pisać bloga. To nie spodobało się jej przeciwnikom. Wydali wyrok na dziecko. Czytaj całość »

 • "Cześć, znam Cię z internetu" - rzecz o blogowaniu z zagranicy

  Ania niedawno odkryła, że w Chinach dzieci dostają język kaczki jako przekąskę do szkoły. Rafał ledwo zapanował nad wielotonową ciężarówką, kiedy wpadł w poślizg na oblodzonej autostradzie w USA. Mirosław, marynarza na odległych morzach, przywoził do domu produkty, o których w poprzednim ustroju zwykli Polacy mogli tylko pomarzyć. Z kolei Ewa z lekkim niedowierzaniem przyglądała się, jak w małym, tureckim miasteczku na jej oczach dokonuje się uboju rytualnego. Choć mieszkają w różnych zakątkach świata jedno ich łączy. Piszą blogi, na których dzielą się swoimi przeżyciami nie tylko z rodziną, ale też z czytelnikami, bo grono odbiorców blogów z roku na rok znacząco się powiększa. Czytaj całość »

Zobacz więcej artykułów »

Filmy:

 • Warsztaty Bloga Roku 2013

  Blogowe warsztaty 2013

  Warsztaty Bloga Roku 2013 - to wykłady, które Onet już po raz trzeci zorganizował dla blogerów i nie tylko. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Jarosław Lipszyc, aktywny propagator nowoczesnej edukacji, Joanna Opiat-Bojarska, pisarka i blogerka i Artur Roguski, dyrektor ds. rozwoju mediów elektronicznych. Czego można było się od nich dowiedzieć? Oglądaj »

Zobacz więcej filmów »

Galerie:

Sponsorzy:

Patroni medialni konkursu: