Wygląd, który robi różnicę. Sprawność, która porusza. Doświadczenie, które ochrania.

Oto Subaru XV

 • Zaufaj CROSSOVEROWI

  Niezależnie, czy poruszasz się tętniącymi ruchem arteriami miasta, czy wybierasz się na weekendową wycieczkę w teren, drogi usiane są różnorodnymi niespodziankami. Tak samo różnorodne jest nowe Subaru XV. Nieważne, czy przyjdzie Ci zmierzyć się z niespokojnym miejskim szlakiem, polną drogą, szutrową leśną ścieżką czy gładkim asfaltem autostrady. Podporządkuj sobie drogę. Zawsze. Wszędzie.

  Zaufaj CROSSOVEROWI
 • Wyczucie w zasięgu ręki

  Ergonomiczne przyrządy umieszczone w kokpicie XV pozwalają na pełną kontrolę. Zarówno informacja, jak i rozrywka są w zasięgu ręki - wielofunkcyjny wyświetlacz pozwala na śledzenie pracy systemów bezpieczeństwa i kontrolowanie jak wiele paliwa zużywa samochód. Jednocześnie, dzięki wysokiej pozycji za kierownicą i szerokiemu polu widzenia, doskonale panujesz nad samochodem.

  Wyczucie w zasięgu ręki
 • Przestrzeń w centrum miasta

  Zajmując miejsce w XV poczujesz, jakby świat wokół Ciebie stał się elastyczny. Kierowca i pasażer z przodu zauważą, że mają więcej miejsca na poziomie bioder, łokci i ramion. Pasażerowie z tyłu stwierdzą, że większy rozstaw osi dostarczył im więcej miejsca na nogi. Wszyscy poczują komfort w każdym szczególe wykończenia wnętrza. Gdy będziesz podróżował w XV, zatłoczone centrum miasta wyda Ci się wygodne jak nigdy.

  Przestrzeń w centrum miasta
 • Rozrywka i wydajność

  Wszystko w pełnym zasięgu

  Niezależnie od tego czy zależy Ci na szybkim osiągnięciu celu podróży, czy może jazda jest dla Ciebie celem samym w sobie, XV będzie Cię rozpieszczać zestawem funkcji rozrywkowych, nawigacyjnych i wspierających komfort. Zaprojektowano je tak, by ich użycie było intuicyjne i by dały się łatwo przystosować do Twoich potrzeb.

  Rozrywka i wydajność
 • Zsynchronizowany z życiem i działaniem

  Każdy element konstrukcji Subaru XV, także zwarta budowa jego tylnego zawieszenia, tworzy z niego rasowego crossovera, z którym codzienne obcowanie będzie przyjemnością. Rozległa przestrzeń bagażnika poradzi sobie z łatwością z Twoim weekendowym wyposażeniem. Oparcia tylnych siedzeń, dzielone w proporcji 60:40, z łatwością składają się razem lub oddzielnie, oferując jeszcze większe możliwości aranżacji. Bagażnik zaprojektowano w ten sposób, by wkładanie oraz wyjmowanie pakunków było bardzo wygodne.

  Zsynchronizowany z życiem i działaniem

Weź udział w jeździe próbnej

Przejdź na stronę z formularzem, wypełnij go
i umów się na niezapomnianą jazdę próbną wybranym modelem Subaru.

Dowiedz się więcej.

Wejdź na www.subaruxv.pl

Showroom

Widok 360?

Kolory

Filmy

Sprawdź koszty usługi
subaru2
Sprawdź koszty usługi
subaru3
Sprawdź koszty usługi
subaru4