Wybieramy Blog Roku 2010
Szukaj bloga:
Kategoria: Kultura
Piszę o tym, co porusza moją wyobraźnię.Zatrzymuję ulotne chwile, wrażenia- niech trwają.Obnoszę po wirtualnym dziedzińcu lustro sztuki,sadzę w wirtualnym ogrodzie ziarenka kultury. Niech wzrastają.
www.osztuce.blogspot.com

Blog dziennikarza i krytyka filmowego Piotra Plucińskiego. Recenzje, relacje z festiwali, podsumowania, felietony, polemiki, a na deser trochę popu.
Krótko, przystępnie i wyrywkowo, na tematy rzadziej poruszane w naszym zagonionym świecie.O ludziach, sprawach czasach, które warte są tego, aby poświęcić im choć chwilę cennego czasu.
Blog jako lustro pamięci i notatnik (szkicownik). Poświęcony jest sztuce i fotografii oraz ich implikacjom, wynikającym z życia. Najczęściej piszę o fotografii, czasem o filmie i teatrze.
Mitologia dla mas to blog o popkulturze. Komentarze, analizy, recenzje i toplisty. Gdzieś między Joanną Krupą a Zygmuntem Baumanem.
Prawie codzienny subiektywny opis przygód autora z muzyką. Płyty, koncerty, filmy muzyczne - spojrzenie autorskie, czasem uzupełnione własnymi zdjęciami.
Blog o książkach i moim życiu wśród nich.
Wartościowe książki - polskie i zagraniczne - także interesujące okołodziecięce prądy kulturalne okiem telewizyjnej dziennikarki.
Historia muzyki, aktualności, ciekawostki, relacje z eventów, recenzje, zestawienia, a prócz tego własne opinie, analizy i prognozy - oto MUZYKO(B)LOG, czyli moje spojrzenie na muzykę. Zapraszam!
Przewodnik po przeróżnych doświadczeniach oka, ucha i języka. Jest to nowatorski koncept 2 osób, pary, dlatego zasadą nadrzędną jest, że przeżyliśmy to razem.
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Kultura
Aktor, reżyser teatralny i filmowy. Profesor w dziedzinie sztuk teatralnych, autor trzech książek. wiecej
Nagroda w tej kategorii
imgimg
Nagroda w kategorii Kulturawiecej


Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Patroni medialni
TVN24BriefPortal BriefNewsweekZwierciadłoPortal ZwierciadłoWiadomosci24Chilli ZET
PolskaDziennik BałtyckiDziennik ŁódzkiDziennik ZachodniGazeta KrakowskaGazeta WroclawskaGłos WielkopolskiKurier Lubelski
Przyjaciel Konkursu
Interia