Wybieramy Blog Roku 2010
Szukaj bloga:
Kategoria: Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)
Śladami zapomnianych bohaterów, czyli historyczne wycieczki Biszopa.
www.blogbiszopa.blog.onet.pl

O wielkiej historii i dziurach w jezdni, o magicznych parkach i zapomnianych dzielnicach, o gotyckiej cegle i tysiącach ton betonu. O Gdańsku, Gdyni i Sopocie...
ATOTO- to pierwsze zdanie mojego synka. Jego ciekawość świata, wrażliwość na piękno sprawiły, że zapragnęłam upiększać małymi kroczkami naszą rzeczywistość. Blog, jest dokumentacją tych zmagań.
Ten blog ma służyć dzieleniu się z innymi radością życia, jaką daje jazda na rowerze. Są tu opisy ciekawych tras i miejsc, dużo zdjęć, czasem jakieś przemyślenia.
Blog pokazuje działalność Żnińskiej Grunwaldzkiej Drużyny Wędrowniczej SYSUNIE, a tym samym stanowi rozszerzenie tradycyjnej kroniki drużyny harcerskiej.
Mirmiłowo to miejsce życia czterech dziarskich kotów. Utrzymany w lekkim, humorystycznym stylu blog pokazuje świat widziany oczyma kota i człowieka, owiany mgiełką kociej poezji. Zapraszamy!
Historia albumów z fotografiami rodziny z dawnych Kresów odnalezionych w 2010 r. w Gdańsku. Opowieść o poszukiwaniu ludzi i miejsc.
Blog o słodkich i słonych wypiekach. Testuję przepisy, wymyślam nowe i piszę o tym wszystkim. Piekę z sercem, wielką pasją i prawdziwie. Bez sztucznych aromatów, zamienników...i udawania.
Uwielbiam gotować, kocham medycynę. Na co dzień jestem szczęśliwą młodą panią 'doktór' w Londynie, a wieczorami opisuję swoje życie od kuchni.
Fotogaleria i opis prawie 200 róż znajdujących się w moim ogrodzie, zdjęcia z innych ogrodów różanych, podstawowe informacje na temat róż i ich pielęgnacji. Zapraszam serdecznie.
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Moje zainteresowania i pasje
W latach 1995-2005 Pierwsza Dama RP, założycielka i prezes Fundacji Porozumienie bez barier, prawnik. wiecej


Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Patroni medialni
TVN24BriefPortal BriefNewsweekZwierciadłoPortal ZwierciadłoWiadomosci24Chilli ZET
PolskaDziennik BałtyckiDziennik ŁódzkiDziennik ZachodniGazeta KrakowskaGazeta WroclawskaGłos WielkopolskiKurier Lubelski
Przyjaciel Konkursu
Interia