Wybieramy Blog Roku 2008
Szukaj bloga:
OK
Kategoria: Absurdalne i offowe
retrobottega - Onet.pl Blog

Retrobottega jest dzieckiem Nudy i Próżności. Trochę rozpuszczonym i niesfornym, niekoniecznie zdyscyplinowanym ale jak każde dziecko jest pacholem prawdziwym i szczerym... Powiedzmy ;)
www.retrobottega.blog.onet.pl

Blog dla fanów Radia Maryja. I śmieszno i straszno: mieszanka absurdu i żartu moherowych beretów z czarnym humorem i politycznym thrillerem o.Rydzyka. Tylko oryginalne nagrania toruńskiej stacji.
Zamknięty w paragrafie dwudziestym drugim wirtualnych przestrzeni. Impresje z baśniowej krainie Internetu. Poszukiwanie dobra i zła. Subiektywne reguły i paradoksy blogopisania.
Są sobie Zośka, Kobieta i Chłop. Jakoś im czas leci, czyli: Chłop, to chłop, Kobieta, to kobieta, Zośka, to Zośka Blog trochę głupkowaty jest.
jest pewna rybka w Orinoko co płeć ma tam, gdzie inni oko nic więc dziwnego że dla wprawy wciąż wtyka pysk w nie swoje sprawy czasami nawet dość głęboko
Nieznośna lekkość codziennego absurdu, czyli życie po trzydziestce!
Świat za pięć lat - przygody Łukaszka i rodziny Hiobowskich
Gdy już nie wiesz, czy się śmiać, czy płakać... Gdy już nie wiesz, czy zabić jego, czy może siebie... ...poczytaj "obrażalskiego" i uwierz: może być jeszcze gorzej! W sumie - jesteś szczęściarą!
to blog, który głównie zajmuje się wyłapywaniem rzeczy niezauważalnych. przeplatany jest refleksjami powodowanymi specyficzną wrażliwością autora.
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Absurdalne i offowe
Dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny. Poeta, satyryk, autor tekstów piosenek. wiecej
Nagroda w tej kategorii
img
Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Tytuł Bloga Blogerów zdobył
  • Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska. Artykuły, komentarze, felietony, aktualności www.michalkiewicz.pl - www.michalkiewicz.pl


Tytuł Bloga Teen Blogerów zdobył


Liczba blogów zgłoszonych w tej kategorii

2
6
3
Copyright by Onet.pl | Organizatorem konkursu jest logo