Wybieramy Blog Roku 2008
Szukaj bloga:
OK
Kategoria: Blogi literackie
Poezja prowincjonalna - Onet.pl Blog

Wiersze piszę już prawie 7 lat. Pakowałam je do szuflad ale już się nie mieszczą. Moje siostrzenice namówiły mnie na bloga ale problem w tym, że z komputerem dopiero zaczynam się oswajać.
www.molekulka.blog.onet.pl

Piszę z radością, bez myśli przewodniej!
Blog dojrzałego mężczyzny! Chcesz zajrzeć do mózgu dojrzałego mężczyzny? Chcesz zrozumieć i poznać jego tajemnice a przez to zrozumiec sekretny świat kobiet? Znaleźć odpowiedzi na swoje pytania?
Wiersze, życiowe poglądy i refleksje. Ostatnio nawet umieszczane są kolejne rozdziały opowiadania. Wszystko zrównoważone, oparte o "Sześć Praw Chaosu".
Blog refleksyjny, poezja i przemyślenia łączę z prozatorskimi opowiastkami. Prowadzę mojego bloga kierowany emocjami, którymi chcę podzielic się z całą społecznością internautów.
Kobieta. Życie. Miłość. Słowa. Tylko tyle ...
Na kozetce każdy może być mną, a ja mogę być każdym. Subiektywne spojrzenie kobiecej obserwatorki rzeczywistości, intymne myśli oplecione chwilami, spisane na granicy poezji, prozy i dobrego smaku.
Dwie powieści. Pierwsza opowiada o wampirzycy, której kochliwość burzy spokój całego miasta. Druga to typowe fantasy o magii, potworach i ludziach obdarzonych mocą groźną zwłaszcza dla nich samych.
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Blogi literackie
Artysta intermedialny: pisarz, reżyser filmowy, fotograf, performer, twórca artzina "Baton" wiecej
Nagroda w tej kategorii
img
Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Tytuł Bloga Blogerów zdobył
  • Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska. Artykuły, komentarze, felietony, aktualności www.michalkiewicz.pl - www.michalkiewicz.pl


Tytuł Bloga Teen Blogerów zdobył


Liczba blogów zgłoszonych w tej kategorii

7
5
0
Copyright by Onet.pl | Organizatorem konkursu jest logo