Wybieramy Blog Roku 2008
Szukaj bloga:
OK
Kategoria: Profesjonalne
zychalska.com

Marketing, reklama, PR - obserwuję, co się w kraju i na świecie dzieje, poddaję to subiektywnej obróbce i w lekkiej formie przekazuję zainteresowanym.
www.zychalska.com

Blog powstał przed wyborami rektorskimi w Śl. Uniwersytecie Medycznym (byłem kandydatem). Jest platformą informacyjno-dyskusyjną dla środowiska uniwersyteckiego.
Blog na temat inwestowania, zarabiania... z katolickiej perspektywy. Droga od zera do milionera, jako droga do świętości!
internet, startupy, nowe projekty w internecie, technologie internetowe, e-społeczności, e-marketing
Najpopularniejszy w sieci blog dla miłośników sportu. Dużo uwagi poświęcone jest suplementacji sportowej. Konkursy z nagrodami, fotki, ciekawostki, gratisowe odżywki!!! Ogromna liczba komentujących!!!
Blog o kryzysach finansowych, bańkach spekulacyjnych, rynkach kapitałowych i strategiach inwestycyjnych. O tym jak chciwość, strach i ryzyko decydują o zamożności, dobrobycie i nędzy milionów ludzi.
Blog dedykowany przedsiębiorcom prowadzącym działalność w sieci lub poszukującym w Internecie odpowiedzi na pytania z zakresu prawa autorskiego, konkurencji, własności przemysłowej, danych osobowych
Blog poświęcony przede wszystkim mediom drukowanym i elektronicznym. Wiadomości ze świata mediów służą odpowiedzi nie na pytanie czy, ale kiedy gazety papierowe zostaną wyparte przez internet.
Czasami przychodzą do głowy w najmniej spodziewanym momencie. Gdybym chciała je wszystkie zrealizować zabrakłoby mi czasu i zapału. Może więc przydadzą się innym? ... czyli POMYSŁY NA BIZNES.
Lanpolis.pl - Internet w Twoim domu. Blog o sieciach komputerowych, telekomunikacji i operatorach. Zawsze świeże informacje i komentarze.
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Profesjonalne
Doktor socjologii UJ, zajmuje się badaniem mechanizmów władzy. wiecej
Nagroda w tej kategorii
img
Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Tytuł Bloga Blogerów zdobył
  • Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska. Artykuły, komentarze, felietony, aktualności www.michalkiewicz.pl - www.michalkiewicz.pl


Tytuł Bloga Teen Blogerów zdobył


Liczba blogów zgłoszonych w tej kategorii

2
4
3
Copyright by Onet.pl | Organizatorem konkursu jest logo