Wybieramy Blog Roku 2008
Szukaj bloga:
OK
Kategoria: Podróże i szeroki świat
millagreg - Emilka i Grzesiek ...

Blog opisuje na biezaco nasza podroz dookola swiata. Staramy sie pisac, jak najczesciej, dzielac sie wrazeniami z odwiedzanych miejsc.
www.millagreg.geoblog.pl

O podrozach tych najdalszych i najwiekszych z plecakiem w daleka Azje- dlaczego by nie ladem?;) Tak jak obecna podroz ktora ciagle trwa, a jej celem jest dotarcie do "Kangurolandii"- Australii:)
Podróże są jak nieuleczalna choroba: pojedziesz raz i wiesz, że już zawsze będzie ciągnąć... Nas dopadło w Indiach. Potem zwolniliśmy się z pracy, sprzedaliśmy to, co się dało sprzedać i ruszyliśmy.
Blog z polrocznej wyprawy do Argentyny autorstwa pary studentow Geografii UW, Ani i Piotrka. Zawiera biezace relacje, zdjecia, mapy, muzyke i inne ciekawostki zwiazane z kultura kraju.
Miejsce, gdzie Wschod miesza sie z Zachodem, a Poludnie z Polnoca, gdzie orientalne i latynoskie historie mieszkaja sie z pozornie zwyczajnymi realiami krajow z naszej polki kulturowej.
O tym jak rzuciliśmy pracę, sprzedaliśmy wszystko i rozpoczęliśmy podróż naszych marzen. Podróż rozpoczęliśmy 1 lutego 2008 w Azji.
Blog jest biezaca relacja z rocznej wyprawy do obu Ameryk. Ma byc przede wszystkim pamiatka z tej (i w przyszlosci innych:) podrozy oraz poradnikiem dla chcacych podrozowac po swiecie na wlasna reke.
Jest to blog o tematyce podrozniczej, zawierajacy opisy i zdjecia z podrozy po Ameryce Poludniowej. Wlasciwie nadal jestesmy w podrozy, wiec blog jest na biezaco aktualizowany:)
Złośliwe zapiski tłumacza-podróżnika
Świat widziany oczami żołnierza służącego w Armii Amerykańskiej.
Po studiach w szeroki swiat, o podrozowaniu jako stylu zycia przez miejsca znane i mniej znane. O 2 letnij przygodzie na Szlaku Jedwabnym, Kolei Transyberyjskiej i nie tylko.
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Podróże i szeroki świat
Współzałożycielka polskiego oddziału The Explorers Club, wieloletni ratownik GOPR. wiecej
Nagroda w tej kategorii
img
Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Tytuł Bloga Blogerów zdobył
  • Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska. Artykuły, komentarze, felietony, aktualności www.michalkiewicz.pl - www.michalkiewicz.pl


Tytuł Bloga Teen Blogerów zdobył


Liczba blogów zgłoszonych w tej kategorii

1
5
9
Copyright by Onet.pl | Organizatorem konkursu jest logo