Wybieramy Blog Roku 2008
Szukaj bloga:
OK
Kategoria: Polityka
Blog Joanny Senyszyn - Onet.pl Blog

Blog polityczny bez cenzury, pisany pod hasłem PRAWDA WYZWALA.
senyszyn.blog.onet.pl

Blog konserwatywno-liberalny ukazujący nonsensy naszego życia, prostujący błędne a powszechne mniemania kursujące w polityce polskiej i europejskiej, a nawet światowej...
Blog poświęcony opisowi odbierania na co dzień jednostce wolności przez państwo demokratyczne według prekursorskiego wzoru Georga Orwella, zawartego w jego słynnej powieści "Rok 1984".
Blog Matki Kurki, komentarze i artykuły skierowane do tych, którzy próbują mną kierować i do tych, którzy jak ja kierują się sami. Kontrowersje.net - portal niereglamentowany. Polecam Matka Kurka.
Blog który nie raz namieszał w internecie... zderzenie cywilizacji, polityka bez kompromisu, religia, życie codzienne - o wszystkim, dla wszystkich, przez większość znienawidzony.
O wolności, sprawiedliwości, konserwatyzmie, kapitalizmie, socjalizmie, interwencjonizmie, komunizmie z perspektywy protestanckiego pastora.
Na blogu piszę o polityce ale bardzo szeroko rozumianej czyli zahaczam o filozofię, moralność, gospodarkę, technikę, naukę itd. Zapraszam!
Antysocjalistyczny blog polityczny z elementami poezji i szachów.
Libertariański punkt widzenia na wydarzenia i trendy w polityce, gospodarce i ekonomii. Opozycja wobec głównego nurtu i krytyka absurdów powszechnego etatyzmu.
blog, który sprawia, że żaden komunista i postkomunista nie śpi spokojnie
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Polityka
Polski dziennikarz i publicysta. Obecnie związany z tygodnikiem "Polityka", kierownik Katedry Dziennikarstwa w Collegium Civitas. wiecej
Nagroda w tej kategorii
img
Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Tytuł Bloga Blogerów zdobył
  • Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska. Artykuły, komentarze, felietony, aktualności www.michalkiewicz.pl - www.michalkiewicz.pl


Tytuł Bloga Teen Blogerów zdobył


Liczba blogów zgłoszonych w tej kategorii

1
6
4
Copyright by Onet.pl | Organizatorem konkursu jest logo