Wybieramy Blog Roku 2008
Szukaj bloga:
OK
Kategoria: Ja i moje życie
MajTeczki zmagania z grawitacją - Onet.pl...

Zespół może być rockowy, metalowy,weselny, pieśni i tańca. Może być też zespół Downa. Ja właśnie z tym ostatnim występuję. A, jest jeszcze chór. Ale to już jest zespół dziwoloąg.
gugaa.blog.onet.pl

blog powstał by nieść nadzieję, bo rak to nie znaczy wyrok.
O tym, jak tata został w domu sam z Maksem i co z tego zostało.
Maleńka Hania Wesołowska walczyła z białaczką. Odeszła 6.12.2008. Ale blog pozostał, bo zmienił nasze życia ma zawsze, a Haneczka-mimo, że już jej nie ma-inspiruje do dalszych działań.
Kobieta po trzydziestce pisze o życiu. Pisze bo lubi. I pisanie i życie.
Blog Kamila Cebulskiego, często nazywanego najmłodszym milionerem w Polsce, który opowiada o swoim Alternatywnym spojrzeniu na Przedsiębiorczość.
Ten blog jest o a/ Oliwce b/ Londynie (bo taki tytuł byłem obrałem) c/ Polakach (bo jakoś tu, nad Tamizą, dużo nas, oj dużo) d/ Moich z aparatem zmaganiach
Karuzela kobiecego życia - czyli świat szczęśliwej żony i spełnionej matki. Świat pełen miłości,radości życia,pasji i codziennych zetknięć z rzeczywistością. Świat zewsząd otulony marzeniami.
Dwojako, bo piszą we dwoje. Męsko-żeński punkt widzenia. Dwojakie myśli, dwojakie słowa, dwojakie wpisy... jednako genialny blog.
Całkiem prawdziwa historia mojej Śpiącej Królewny. Prawdziwa przyjaźń i te najważniejsze wartości, które ujawniają się dopiero po tragedii...
Juror w tej kategorii
img
Juror w kategorii: Ja i moje życie
Dziennikarka, producentka programów telewizyjnych i radiowych. wiecej
Nagroda w tej kategorii
img
Czym jest koperta przy blogach?


Koperta przy blogu oznacza, że blog został nominowany przez Jurora do nagrody głównej.Tytuł Bloga Blogerów zdobył
  • Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska. Artykuły, komentarze, felietony, aktualności www.michalkiewicz.pl - www.michalkiewicz.pl


Tytuł Bloga Teen Blogerów zdobył


Liczba blogów zgłoszonych w tej kategorii

1
5
2
4
Copyright by Onet.pl | Organizatorem konkursu jest logo