Wybieramy Blog Roku 2008
Szukaj bloga:
OK

Poczet blogerów

Blogi, które wstrząsnęły polską blogosferą

Zjadamy reklamy

Zjadamy reklamy - autorce blogu, Irenie Mrozek, przyświeca zdanie "Jeśli nie możesz się czegoś pozbyć – zacznij się z tego śmiać". »

Trzaskprask

Blog Trzaskprask (Warsaw city reality) prowadzony jest przez Pawła Lorocha od marca 2004 roku. »

Szafa Sztywniary

Szafa Sztywniary - blog pedantki i samozwańczej królowej lumpeksów, a także pierwszej polskiej szafiarki, matki chrzestnej i niekoronowanej królowej rodzimej społeczności blogów modowych. »

Prawo VaGla

Prawo VaGla - blog Piotra Waglowskiego, prawnika specjalizującego się w regulacjach związanych z internetem, a przy okazji niestrudzonego tropiciela absurdów w polskich ustawach. »

Czarnecki

Ryszard Czarnecki, obecnie deputowany do Parlamentu Europejskiego, nazywany jest ojcem polskiego blogowania politycznego. »

Artykuły

O Blogu Roku, blogach i blogowaniu

Relacja z gali Konkursu Blog Roku 2008

- Jestem w szoku, nie spodziewałam się głównej wygranej w tym konkursie - powiedziała 14-letnia Patrycja, odbierając statuetkę Złotego Pióra i voucher na "podróż marzeń" o wartości 15. tys. zł, jako najlepsza blogerka 2008 roku. »

Poznaliśmy laureatów konkursu Blog Roku 2008

14-letnia Patrycja wygrała konkurs Blog Roku 2008. Kapituła Konkursu, w skład której weszło 10 osób znanych ze świata kultury i mediów, uznało za najlepszy blog Mój Tata!

Zwyciężczyni otrzymała voucher na "podróż marzeń" w wysokości 15.000 zł brutto. »

Kto zostanie blogerem 2008 roku?

Wieczorem wielki finał czwartej edycji Konkursu Blog Roku 2008. Podczas gali konkursowej poznamy zdobywcę Nagrody Głównej – tytułu Blog Roku 2008 oraz laureatów dwóch Wyróżnień Głównych. Zwycięzca pojedzie w "podróż marzeń", otrzymując voucher na 15.000 zł na wycieczkę do dowolnie wybranego kraju. »

Poczet blogerów polskich

Blogowali już wtedy, kiedy większość nie miała pojęcia o istnieniu blogów, albo wręcz przeciwnie - istnieją w blogosferze krótko, ale weszli do niej z ogromnym impetem. Są popularni, czytani, kontrowersyjni. Inicjują akcje społeczne, pobudzają do dyskusji, wyznaczają nowe trendy w blogowaniu. Przedstawiamy blogi, które wstrząsnęły polską blogosferą. »

Blogi zmieniły ich życie

Wawrzyniec Prusky wydał książkę, Mi:) dostała pracę, a Gofer73 stała się wzorem do naśladowania dla wielu rodziców. Różni ich niemal wszystko, łączy jedno - wszyscy zostali zwycięzcami kolejnych edycji Konkursu Blog Roku. »
Copyright by Onet.pl | Organizatorem konkursu jest logo